CHCEŠ BÝT SEMNOU SB *KLIK*

Tumblr_m1438w3ebu1r2in5qo1_500_large

obíhám jednou týdně a někdy i více :)


Únor 2017

Jaký byl rok 2016?

13. února 2017 v 23:47 | káŤa |  online deníček
Výsledek obrázku pro 2016
Od roku 2016 jsem chtěla aby byl ŠŤASTNÝ, ZAMILOVANÝ A stal se ROKEM SPLNĚNÝCH SNŮ A PŘÁNÍ! ☺☻☺---- a trochu takový byl, ale spíš nad tímto rokem mám velký černý mrak, který zakrývá to dobré co se v něm stalo.

V tomhle roce se toho odehrálo poměrně hodně začneme přípravama na maturitní ples, kterých bylo možná až zbytečně moc :D a plesem samotným, který byl krásným zážitkem :)
Po plese probíhalo další šílenství a to maturita, kterou jsem úspěšně prošla.
Po maturitě se toho docela dost změnilo...... po 4 letech jsme se museli rozdělit se třídou ze střední a každý se vydal vlastní cestou, už na nás nikde nečeká další třída prostě to končí a vy musíte mít svůj další plán. Já ho měla! Mojí volbou byla vysoká škola u nás ve městě zaměřená na zdravotnictví, ale už první měsíc jsem zjistila, že to nebyla asi úplně správná volba, ale nelituji toho. Bez téhle zkušenosti bych se asi pořádně nezamyslela nad tím co vlastně chci v životě dělat :)

ÁÁÁle ne proskočila jsem nejhezčí období roku a to jsou prázdniny!
Jelikož patřím k lidem co čas od času potřebují odjet tak jsem ráda, že nám s Barčou vyšlo léto na Vranovské přehradě. Sice práce od nevidim do nevidim, ale i krásné společné léto. Poznaly jsem spostu nových a zajívých lidí, strávily pár nocí pod hvězdami a pořádně si to tam užily :)
Odjížděly jsme na Vranov s plánem nakonci prázdnin procestovat Itálii ten se během léta změnil a my vyrazily do Barcelony. Já poprvé letěla letadlem a moc se mi první lety líbily :)
V Barceloně jsme se zamilovaly do tržnice kde na nás čekalo čerstvé ovoce a do krásného čistého moře :) joooo a do jezdících schodů, které tam mají i na místech kde by jste je nečekali :DPo návratu domů na mě čekaly dvě špatný zprávy. První, že nás pejsek umřel a druhá, že se bude prodávat chata po dědovi. Tím skončily prázdniny 2016 a začala škola, která nebyla moc úspěšná. Na stejný obor se dostala i moje spolužačka ze střední se kterou jsem se začala pořádně bavit až v posledním ročníku a teď jsem moc ráda, že se naše cesty takhle propojily, protože je to neuvěřitelnej člověk ♥. Začaly jsem spolu i hubnout a porpvé v životě jsem něco málo i doopravdy zhubla :D Také začalo období maturitních plesů mladších kamarádů, které si užívám asi ještě víc než svůj ples :)
Vánoce tento rok byly přímo kouzelné :) cukroví, pohádky a ta nejvánočnější atmosféra.

Kamarádství v tomhle roce stejné jak v minulém žádné velké změny jen si vybírám do života lepší lidi ;) a láska? Ta se občas mihne kolem, ale nic vážného to není ..........tak uvidíme třeba se to v dalším roce změní :D


Od roku 2017 chci aby byl lepší než rok 2016! Nemám velké nároky jen nic neřešit a pořádně si ho užít! :*